
На 17 октомври (петък) от 19:00 ч. в зала „Филхармония“ – Видин, Симфониета Видин ще посрещне публиката с изключителен концерт от програмата на The D Major International Music Festival, под артистичното ръководство на д-р Вивиан Конехеро.
В концерта ще участват:
- Аурелия Фейдли-Соларс – виолончело
- Райън Хуанг – пиано
- Маргарита Михайлова – диригент
Публиката ще има възможност да се наслади на подбрана програма с едни от най-вдъхновяващите произведения в класическия репертоар:
- Едвард Григ – Концерт за пиано, I част
- Антонин Дворжак – Концерт за виолончело, I част
- Феликс Менделсон – Симфония №3 „Шотландска“
Очаква се вечер, изпълнена с емоция, вдъхновение и виртуозно музициране – истински празник за почитателите на класическата музика.
🎟 Билети: на касата на Симфониета Видин
📞 Информация: 0898 935 911